מותג היוקרה של היקב המביא לידי ביטוי את הענבים המובחרים ביותר מחלקות הכרם הטובות ביותר, וכן יין שעבר יישון ארוך בחבית ובבקבוק, טרם השקתו. היינן מחליט אילו  שנות בציר מתאימות לסדרה זו, שנה אילו יינות יזכו לשאת את תווית VC היוקרתית והמחייבת, ולכן משנה לשנה תמצאו בסדרה זו יינות שונים.

BLEND 2015 - 32˚N 35˚E

בלנד זה יוצר לראשונה בבציר 2008. שמו של היין נגזר מהקואורדינאטות הגיאוגרפיות של כרמי היקב: קן הרוחב N°32 העובר מעט צפונית לקו האורך 35˚E החוצה את חצר היקב. הבחירה בשם 32˚N35˚E היא דרכינו להוקיר תודה לאדמה המבורכת ולתנאים המיוחדים של איזור עמק האלה, המאופיין כ”Terroir" ייחודי. יין מורכב ועוצמתי המשלב ארומות של פרי חבית, עור ואדמה יין עשיר, רב שכבתי ודרמטי. עוצמתי אך יחד עם זאת אלגנטי ומלוטש עם סיומת מתמשכת. לרכישה

CHARDONNAY 2012

לעיתים נדירות אנו זוכים לשנת בציר יוצאת מן הכלל ומיוחדת במינה המאפשרת לנו ליצור משהו באמת שונה וחד פעמי. 
השרדונה בסדרה זו יצא רק פעמים בודדות מתוך כלל בצירי היקב.  הענבים מגיעים מחלקה בודדת  - single vineyard שבבעלות היקב בנס הרים. לאחר בציר לילי, ידני ומיון קפדני הענבים הועברו לתסיסה בחביות עץ. יין עשיר, עגלגל ורב שכבתי. טעמי חבית מורכבים התומכים בפרי בשל וחומציות מרעננת.

מבעבע 2009

Blanc de Blanc

בציר 2009 הנו הבציר הראשון ביקב בו יוצר לראשונה יין מבעבע בשיטה המסורתית. תהליך הכנת היין קפדני ומורכב, וכלל בחירה פרטנית של חלקת שרדונה מובחרת מכרם נס הרים, בציר מוקדם ותסיסה בנפרד של היין, תחילה במיכל, ולאחר מכן תסיסה שנייה בבקבוק. היין שהה על השמרים במשך 8 שנים במרתף היקב. לאחר מכן הוסרו המשקעים והשמרים מהיין, והבקבוק פוקק מחדש. אף רענן ומינרלי, עם רמזים לפירות הדר ופירות צהובים, שמרים, קלייה עדינה וחמאתיות. פה פריך, מינרלי ועם חומצה חיה שמתפתחת לטעמים עשירים של שמרים, לחם קלוי וחמאה עם סיומת רעננה וטרייה.  

0
העגלה שלך ריקה!

לא הוספת עדיין פריטים אל עגלת הקניות שלך.

לצפייה במוצרים