יינות אלו הם פרי שיתוף הפעולה עם עמותת Make A Wish אשר מגשימה חלומות לילדים חולים במחלות מסכנות חיים. המטרה של יינות אלו הינה לתת ערך לרכישה. מעבר ליין משובח וטעים ישנה תרומה לעמותה על כל בקבוק שנמכר ותרומה זו עוזרת לעמותה להגשים חלומות לעוד ועוד ילדים. בסדרה תמצאו יין אדום, לבן ורוזה.

נס הרים

ממסך של ענבי ויונייה, סובניון בלאן ושרדונה שנבצרו מכרם נס הרים בטרואר הייחודי של יקבי עמק האלה. היין יושן 8 חודשים חלקו בחביות עץ אלון צרפתי וחלקו במיכלי נירוסטה. צבע- זהוב ארומה- יין פרחוני ומבושם עם ניחוחות של צוף חרציות, אפרסק לבן ומשמש. חך- בעל מבנה עגלגל ורב שכבתי, גוף מלא. חמיצות נעימה ומאוזנת וסיומת קטיפתית ומלטפת. לרכישה

Make A Wish אדום

היין הנו ממסך יחודי של מרלו, קברנה סוביניון, קברנה פרנק וסירה. היין מייצג את הטרואר הייחודי של כרמי היקב שנמצאים באיזור היין של הרי יהודה. אף מרוכז המציג קשת רחבה של ארומות: שזיף שחור, דובדבנים, ליקריץ , פירות מיובשים ותבלינים. גוף מלא עם חמיצות מאוזנת, טאנינים מוצקים שעוטפים את גוף היין. החך מציג גוף מלא, מורכבות ועושר טעמים שמסתיימים בסיומת ארוכה ואלגטית.

Make A Wish לבן

בלנד לבן מושלם לימות הקיץ החמים, המשלב את הפירותיות האופיינית לשרדונה, האופי הפריך והמחודד של הסובניון בלאן, הפרחוניות של הויונייה והרעננות של הגוורצטרמינר. אף פרחוני ומלא חיים, נוכחות של פירות לבנים והדרים ונגיעה של קליפת לימון. יין מאוזן, שופע פרי, חמיצות נדיבה וסיומת מרעננת.

Make A Wish רוזה

יין רוזה חצי יבש, הענבים עבור יין הרוזה גודלו במיוחד עבור יין זה ונבצרו בבציר מוקדם. כל חלקה נבצרה במועד אופטימלי עבורה, תססה בנפרד ורק בסוף תהליך הויניפיקציה (התהליך היינני) הורכבו החלקים השונים אל הבלנד הסופי, היין הסופי הנו יין קריספי, רענן, קליל אך יחד עם זאת מורכב ורב שכבתי. אף פרחוני וסוחף של תות שדה, אפרסק ורעננות של תפוח ירוק. מפוקס, ומאוזן. שופע פרי ובעל חמיצות האוספת את היין ומלווה את כל הטעימה. סיומת ארוכה עם נגיעה של מרירות קלה וטעמי אשכולית אדומה.

בקרו אותנו